بلاگ, مقالات یخچال و فریزر

تفاوت یخچال ساید بای ساید با یخچال معمولی

تفاوت یخچال ساید بای ساید با یخچال معمولی

یخچال یکی از ضروری ترین لوازم آشپزخانه است و هیچ آشپزخانه ای را نمی توان یافت که دست کم یک یخچال در آن وجود نداشته باشد. همانطور که می دانید از یخچال برای خنک نگه داشتن مواد غذایی، سبزیجات، داروها و . . . استفاده می شود از این رو میتوان گفت که اگر به دلیل حضور یخچال ها در منازل نبود تمامی مواد مصرفی ما فاسد و بدون استفاده می شدند.

در واقع یخچال ها دستگاه های ساده ای هستند که از یک وسیله سردکننده، یک عایق حرارتی و سازگاری برای انتقال گرما و حرارت از داخل محفظه به بیرون تشکیل می شوند، البته این تفسیر شرح کوتاهی از اجزای تشکیل دهنده یخچال است و در واقع این دستگاه سیستم بسیار پیچیده ‌تری دارد‌.

تفاوت یخچال ساید بای ساید با یخچال معمولی

تفاوت یخچال ساید بای ساید با یخچال معمولی

امروزه خریداران یخچال ها روز به روز در حال افزایش هستند به همین جهت طراحان این محصول در تلاش هستند که یخچال هایی با کیفیت تر و با دوام تر طراحی کنند و در این زمینه موفقیت هایی کسب کرده اند. با توجه به نیازهای کاربران یخچال ها در انواع مختلفی تولید می شوند که در میان آنها یخچال های ساید بای ساید جزو پرطرفدارترین نوع یخچال ها شناخته می شوند، حال ما در این مطلب می خواهیم در رابطه با اینکه تفاوت یخچال ساید بای ساید با یخچال معمولی چیست مطالبی را ارائه می دهیم پس اگر می خواهید با یخچال های ساید بای ساید بیشتر آشنا شوید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

مطالب مرتبط: آموزش نصب یخچال ساید بای ساید

مشخصات یخچال ساید بای ساید :

یخچال های ساید بای ساید با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد خود نتوانسته اند که توجه کاربران بسیار زیادی را به خود جلب کنند و موفق به کسب رضایت مصرف کنندگان شده اند به همین دلیل است که در حال حاضر یخچال های ساید بای ساید جزو پرطرفدارترین و پرفروش ترین یخچال های عرضه شده در بازار محسوب می شوند.

طراحی خلاقانه این محصول موجب شده است که به محبوبیت این محصول افزوده شود چرا که این یخچال فوق العاده دو منظوره است.

سمت راست یخچال های ساید بای ساید یک یخچال معمولی برا نگهداری و خنک نگه داشتن مواد غدایی است و سمت چپ آن فریزر است که از آن میتوانید برای فریز کردن مواد غذایی استفاده کنید. با توجه به این ویژگی یخچال های ساید بای ساید می توان پی برد که با استفاده از این محصول به راحتی می توانید تمامی نیازهای خود را برطرف سازید.

 

فرق یخچال ساید بای ساید با یخچال معمولی :

قطعا برای شما سوال است که تفاوت یخچال ساید بای ساید با یخچال های معمولی چیست که توانسته است به این درجه از محبوبیت در بین مردم برسد؟

برای پاسخ دادن به این سوال توضیحی که در قسمت قبلی در رابطه با یخچال ساید بای ساید دادیم قطعا بسیار کوتاه است از این رو در ادامه این مطلب قصد داریم به تفاوت های عمده یخچال ساید بای ساید با یخچال معمولی اشاره کنیم و به مقایسه یخچال ساید بای ساید با یخچال معمولی بپردازیم. حال اگر می خواهید اطلاعات جدیدی در رابطه با یخچال ساید بای ساید کسب کنید ادامه این مطلب را دنبال کنید.

 

ظرفیت یخچال ساید بای ساید :

احتمالا برای شما نیز این مشکل پیش آمده که به دلیل ظرفیت کم یخچال خود نتوانید قسمتی از مواد غذایی را در آن جای دهید و روز بعد شاهد خرابی و فاسد شدن خوراکی هایتان گردید اما یکی از تفاوت های یخچال ساید بای ساید با یخچال های دیگر این است که با استفاده از یخچال های ساید بای ساید دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید.

ظرفیت یخچال ساید بای ساید

ظرفیت یخچال ساید بای ساید

طراحان یخچال های ساید بای ساید سعی کرده اند این محصول را با بیشترین ظرفیت طراحی کنند تا شما جای کافی برای قرار دادن مواد غذایتان داشته باشید‌. یخچال های ساید بای ساید به نسبت سایر یخچال ها از ظرفیت بسیار بیشتری برخوردار هستند به همین دلیل برای تمامی خانواده ها خصوصا خانواده های پر جمعیت به عنوان بهترین انتخاب تلقی می شوند.

میزان مصرف انرژی یخچال ساید بای ساید :

در یخچال های ساید بای ساید برای خنک سازی یخچال و فریزر از یک موتور مشترک استفاده می شود که این ویژگی موجب می شود میزان مصرف انرژی یخچال های ساید بای ساید به نسبت عملکرد و کاری که انجام می دهند بسیار پایین بیاید. همچنین لازم است که ذکر کنیم درجه مصرف انرژی اکثر یخچال های ساید بای ساید A است که نشان میدهد این محصول میزان بسیار کمی انرژی مصرف میکند‌.

حال با توجه به نکاتی که ذکر کردیم به راحتی می توان پی برد که یخچال های ساید بای ساید به نسبت سایر یخچال ها انرژی بسیار کمی صرف میکنند و موجب استفاده بهینه از انرژی میگردند. میزان انرژی کمی که یخچال های ساید بای ساید به کار میگیرند یک تفاوت بزرگ و چشمگیر این محصول با سایر یخچال ها تلقی می شود.

 

فضای داخلی یخچال ساید بای ساید :

یخچال های ساید بای ساید به نسبت سایر یخچال های از فضای داخلی جمع و جورتری برخوردار هستند. این یخچال ها دارای چند طبقه مختلف هستند که هر کدام برای قرار گیری یکی از مواد غذایی مناسب اند.

همچنین لازم است اشاره کنیم که یک سری از طبقات این یخچال به اندازه ای بلند هستند که قابلیت جاگیری بطری های بلند را نیز دارند از این رو دیگر لازم نیست نگران باشید که بطری های آب خود را کجا قرار دهید چرا که یخچال های ساید بای ساید برای این موضوع نیز راه حل قرار داده اند.

فضای داخلی یخچال ساید بای ساید

فضای داخلی یخچال ساید بای ساید

فریزر یخچال ساید بای ساید :

دلیل اصلی استفاده کاربران از یخچال های ساید بای ساید به جای یخچال های معمولی دو منظوره بودن آن ومجهز بودن این یخچال به فریزر است‌. این محصول شگفت انگیز با به کارگیری این قابلیت توانسته است که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

همچنین لازم است که اشاره کنیم فرایند فریز کردن مواد غذایی در قسمت فریزر یخچال های ساید بای ساید بسیار سریعتر از یخچال فریزر های معمولی انجام می شود این در حالی است که قسمت فریزر این یخچال به نسبت سایر فریزر ها از حجم کمتری برخوردار است البته حجم آن به اندازه ای کم نیست که نتواند پاسخگوی نیازهای ما باشد‌.

یخساز و آبریز یخچال ساید بای ساید :

از جمله قابلیت های کاربردی که یخچال های ساید بای ساید به آن مجهز شده اند و در سایر یخچال ها آن را به ندرت می توان مشاهده کرد فناوری آبریز و یخساز است‌. این یخچال شگفت انگیز دارای یخساز اتوماتیک و بریز است که بر روی درب آن نسب شده اند و از استحکام بالایی برخوردار اند. در رابطه با این فناوری لازم است اشاره کنیم که آبی که آبریز این محصول به ما میدهد کاملا تصفیه شده است زیرا روی آن فیلتر های بهداشتی تعبیه شده اند که موجب می شوند آب مصرفی ما پاک و زلال گردد.

 

حجم یخچال های ساید بای ساید :

قسمت فریزر یخچال های ساید بای ساید موجب شده است که این محصول به نسبت سایر یخچال ها حجم بیشتری را اشغال کند اما از آنجایی که دو منظوره است و کار دو یخچال جداگانه را انجام می دهد می توان گفت که استفاده از یخچال ساید بای ساید به جای استفاده از یک یخچال و یک فریزر فضای کمتری از آشپزخانه را اشغال خواهد کرد‌. همچنین لازم است اشاره کنیم یخچال های ساید بای ساید به نسبت یخچال های دوقلو حجم بسیار کمتری دارند و فضای کوچکتری را به خود اختصاص می دهند.

طراحی ظاهری یخچال ساید بای ساید :

در رابطه با ظاهر یخچال های ساید بای ساید لازم است اشاره کنیم که طراحی این محصول با سایر یخچال ها بسیار متفاوت است. یخچال های ساید بای ساید دارای ظاهری براق، شیک، ساده و بسیار جذاب هستند به طوری که میتوانند توجه هر کاربری را به خود جلب کنند و مورد تایید همگان قرار گیرند. ظاهر مدرن این یخچال موجب می شود که دکوراسیون آشپزخانه شما چندین مرتبه از قبل زیباتر گردد و مدرنتر جلوه کند.

طراحی ظاهری یخچال ساید بای ساید

طراحی ظاهری یخچال ساید بای ساید

قیمت یخچال ساید بای ساید :

یکی دیگر از تفاوت های یخچال ساید بای ساید با یخچال های معمولی اختلاف قیمت آنها است. قطعا با توجه به نکاتی که تا کنون در رابطه با یخچال های ساید بای ساید اشاره کردیم متوجه کارایی و عملکرد فوق العاده آن شده اید.

فناوری ها و قابلیت های شگفت انگیز یخچال های ساید بای ساید موجب شده اند که این یخچال قیمت بالاتری به نسبت سایر یخچال ها داشته باشد. قیمت بالای این محصول و هزینه ی زیادی که باید صرف خرید آن کرد تنها عیب این محصول تلقی می شود که البته گران قیمتی این محصول به دلیل کیفیت بالای آن است.

 

جمع بندی نهایی :

غوغا و جنجالی که یخچال های ساید بای ساید در بازار به پا کرده اند موجب شده است که برای بسیاری از افراد سوال باشد که یخچال ساید بای ساید چیست و چه تفاوتی با سایر یخچال ها دارد از این رو ما وظیفه خود دانستیم این مطالب را گردآوری کرده و خدمت شما ارایه دهیم.

به عنوان خلاصه تمامی این مطلب می توان اشاره کرد که فرق یخچال ساید بای ساید با سایر یخچال ها در میزان مصرف انرژی پایین آن، ظرفیت بالای این یخچال، وجود فضای داخلی مناسب و طبقات کاربردی، مجهز بودن به قسمت فریزر و فناوری های یخساز و آبریز، حجم مناسب این محصول و طراحی زیبا و شیک یخچال ساید بای ساید است. البته وجود همه ی این ویژگی ها در یخچال ساید بای ساید موجب شده است که قیمت این محصول به نسبت سایر یخچال ها بیشتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *