بلاگ, مقالات ماشین ظرفشویی

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

ماشین ظرفشویی وسیله ای برای شستشو و تمیز و پاکیزه ساختن ظروف کثیف غذا است. ماشین ظرفشویی فرایند شستن ظرف های غذا را با استفاده از آب و پودر ماشین ظرفشویی یا قرص ماشین ظرفشویی انجام می دهد.

با آن که استفاده از ماشین ظرفشویی قدمت زیادی ندارد ولی امروزه ماشین ظرفشویی یکی از ضروری ترین وسایل منزل است چرا که شستن دستی ظروف بسیار سخت و وقتگیر است از این رو می توان گفت بدون وجود ظرفشویی کارهای منزل بسیار سختتر و دشوارتر خواهند شد.

با توجه به اهمیت زیادی که ماشین ظرفشویی در منزل دارد انتخاب یک ماشین ظرفشویی ایده آل بسیار مهم است به همین دلیل ما می خواهیم در این مطلب تعدادی از بهترین ماشین ظرفشویی های تولید شده را به شما معرفی کنیم به امید آنکه بتوانیم در انتخاب ماشین ظرفشویی به شما کمک ناچیزی بکنیم.

 

مشخصات بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی :

عنوان بهترین ماشین ظرفشویی را می توان به ماشین ظرفشویی ای داد که به اکثر قابلیت ها و فناوری ها مجهز شده باشد و عملکرد خوبی نیز داشته باشد، همچنین در کنار این ها طول عمر بالا و مصرف انرژی پایین را نیز می توان به عنوان ملاک انتخاب ماشین ظرفشویی ایده آل قرار داد. نکته مهمی که بسیاری از افراد به آن نیز توجه می کنند ایرانی بودن محصول است به همین جهت ما می خواهیم این مطلب را به بهترین ماشین ظرفشویی های ایرانی اختصاص بدهیم پس در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با بهترین ظرفشویی های ایرانی آشنا شوید.

مشخصات بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

مشخصات بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

 بهترین برند ماشین ظرفشویی ایرانی :

همانطور که میدانید هوش و ذکاوت ایرانی ها موجب شده است که در بسیاری از موارد از رقیبان خود پیشی بگیرند و بتوانند محصولات بسیار با کیفیت تولید کنند. در زمینه تولید ماشین ظرفشویی نیز شرکت های تولید کننده ایرانی مجددا توانسته اند بدرخشند و ماشین ظرفشویی هایی تولید کنند که با ماشین ظرفشویی های خارجی برابری می کنند.

از جمله شرکت های تولید کننده لوازم خانگی ایرانی می توان به شرکت های اسنوا و پاکشوما اشاره کرد، این دو شرکت تا کنون توانسته اند تعداد زیادی کاربر را به خود جذب کنند و طرفداران نسبتا زیادی نیز دارند.

در ادامه در رابطه با این دو برند توضیحات بیشتری نیز خواهیم داد.

 

برند اسنوا :

اسنوا همان شرکت لوازم خانگی ایرانی است که همه آن را می شناسند چرا که توانسته پا به پای برند های جهانی جلو برود و در مواردی از آنان نیز جلو بزند. برند اسنوا، برندی خوب و معتبر از نوع وطنی است که با عرضه انواع لوازم خانگی های با کیفیت توانسته جایگاه مناسبی میان خانوارهای ایرانی پیدا کند.

بهترین برند ماشین ظرفشویی ایرانی

بهترین برند ماشین ظرفشویی ایرانی

شرکت لوازم خانگی اسنوا چند سالی است که تولید ماشین ظرفشویی ها را آغاز کرده است و در حال حاضر نیز چندین محصول با کیفیت عرضه شده در بازار دارد حال ما می خواهیم در ادامه کیفیت محصولات این برند را با توجه به یک سری ملاک ها بسنجیم تا شما با قابلیت های این برند آشنا شوید:

 

۱- قابلیت ها و فناوری های ماشین ظرفشویی اسنوا :

قطعا هر شخصی علاقه دارد که محصولی که خریداری میکند به اکثر قابلیت ها مجهز شده باشد و بتواند پاسخگوی تمامی نیاز های او باشد، در این رابطه باید بگوییم که شرکت اسنوا با توجه به ارزشی که برای کاربرانش قائل است سعی کرده که ماشین ظرفشویی های خود را به تمامی قابلیت ها و فناوری ها مجهز سازد

به طوری که ماشین ظرفشویی تولید شده توسط شرکت اسنوا تنوع زیادی در برنامه های شستشوی ظروف دارند، صدای کمی در عین شستشو تولید می کنند و به عبارتی کم صدا هستند، قابلیت شستشوی میوه و سبزیجات دارند و در کنار همه ی این ها طول عمر بالایی نیز دارند به همین دلیل است که به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید ماشبن ظرفشویی تلقی میشوند.

 

۲- میزان مصرف انرژی و آب ماشین ظرفشویی اسنوا :

با توجه به بحران های موجود در کشور و همچنین هزینه های بالایی که باید صرف استفاده از انرژی کرد همه ی افراد دنبال محصولاتی با میزان مصرف انرژی پایین هستند، اگر شما نیز جزو کسانی هستید که به این موضوع اهمیت می دهید بهتر است قبل از خرید حتما به برچسب انرژی محصول انتخابی تان دقت کنید.

بهترین برند ماشین ظرفشویی ایرانی

بهترین برند ماشین ظرفشویی ایرانی

در رابطه با میزان انرژی مصرفی ماشین ظرفشویی های اسنوا نیز می توان گفت که محصولات این شرکت اکثرا کم مصرف بوده و انرژی زیادی صرف نمی کنند. البته معیار مهم در رابطه با ماشین ظرفشویی میزان آب مصرفی است، بسیاری از افراد نگران هستند که ماشین ظرفشویی شان آب زیادی صرف شستشوی ظروف بکند اما در رابطه با این قضیه نیز باید بگوییم که ماشین ظرفشویی های اسنوا برای شستن ظروف غذا آب بسیار کمتری به نسبت شستشوی دستی ظروف صرف می کنند از این رو لازم نیست در این رابطه نیز نگران باشید.

 

۳- طراحی ماشین ظرفشویی اسنوا :

توجه ویژه ای که کاربران به شکل ظاهری لوازم آشپزخانه شان دارند موجب شده است که طراحان این لوازم دقت بسیار زیادی صرف طراحی محصولشان بکنند. این حساسیت ها در شرکت اسنوا نیز به وضوح به چشم می خورد همین موضوع نیز باعث شده است که ماشین ظرفشویی های طراحی شده توسط این شرکت از ظاهری بسیار زیبا برخوردار باشند.

ابعاد و اندازه های متنوع ماشین ظرفشویی های این شرکت منجر شده اند که برند اسنوا در خصوص طراحی نمره بسیار خوبی کسب کند. یکی از قابل توجه ترین نکات در رابطه با طراحی محصولات شرکت اسنوا تنوع در طراحی است، این شرکت تنوع بسیار خوبی در تولید محصولات در شکل ها و مدل های مختلف دارد.

 

۴- قیمت ماشین ظرفشویی اسنوا :

در رابطه با قیمت ماشین ظرفشویی های اسنوا لازم است که اشاره کنیم که قیمت محصولات این شرکت با قابلیت ها و فناوری های موجود در محصولاتش در تناسب است و به ازای کیفیت بالاتری قیمت محصول نیز بالاتر خواهد رفت اما در حالت کلی می توان گفت که محصولات شرکت اسنوا به نسبت محصولات شرکت های خارجی قیمت پایینتری دارند.

 

برند پاکشوما :

قطعا نام برند پاکشوما برای شما آشنا است چرا که سال ها است که محصولات این شرکت در آشپزخانه های ایرانی جای دارند. کیفیت بالا و گارانتی طولانی مدت محصولات این شرکت منجر شده که افراد زیادی محصولات این برند را انتخاب کنند و از آن خرید کنند. این برند ایرانی در سال های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ توانسته است عنوان محبوبترین برند ایرانی را در بخش ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی کسب کند همچنین در سال ۱۳۹۸ نیز به عنوان دومین برند محبوب شناخته شده است. از جمله ماشین ظرفشویی های با کیفیت تولید شده توسط این برند میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

برند پاکشوما

برند پاکشوما

۱-  قابلیت ها و فناوری های ماشین ظرفشویی پاکشوما :

شرکت پاکشوما همواره در تلاش بوده است که محصولات و لوازم خانگی های خود را به تمامی قابلیت ها مجهز سازد به خصوص در رابطه ماشین ظرفشویی ها روی این موضوع بسیار حساس تر بوده و توجه ویژه ای به آن دارد. قابلیت ها و فناوری های پیشرفته ای که در ماشین ظرفشویی ها پاکشوما وجود دارند موجب محبوبیت ماشین ظرفشویی پاکشوما در بین کاربران شده است و به خاطر همین موضوع است که شرکت اسنوا توانسته است در رابطه با تولید ماشین ظرفشویی بدرخشد و محبوبیت بی نظیری کسب کند.

 

۳- میزان مصرف انرژی و آب ماشین ظرفشویی پاکشوما :

همانطور که قبلا اشاره کردیم شستن ظروف با ماشین ظرفشویی به آب بسیاری کمتری به نسبت شستن ظروف با دست نیاز دارد از این رو شما با استفاده از ماشین ظرفشویی میتوانید در مصرف آب تا حدود بسیار زیادی صرفه جویی کنید خصوصا با استفاده از ماشین ظرفشویی های پاکشوما، چرا که ماشبن ظرفشویی های این شرکت آب بسیار کمی صرف می کنند.

 

در رابطه با مصرف انرژی ماشین ظرفشویی های پاکشوما نیز بهتر است به برچسب انرژی روی این محصولات دقت کنید اما در حالت کلی و با توجه به مشاهدات و تجربیات کاربرانی که از محصولات این شرکت استفاده کرده اند می توان گفت که ماشین ظرفشویی های پاکشوما میزان بسیار کمی انرژی صرف می کنند و کم مصرف هستند.

 

۴- طراحی ماشین ظرفشویی پاکشوما :

تقریبا همه ی طراحان ماشین ظرفشویی در طراحی شکل ظاهری محصول شان دقت زیادی صرف می کنند‌. شرکت پاکشوما نیز توجه ویژه ای به طراحی محصولات و ماشین ظرفشویی هایش دارد به همین دلیل است که اکثر ماشین ظرفشویی های تولیدی این شرکت ظاهری زیبا، شیک و مدرن دارند. از این رو شما با خرید ماشین ظرفشویی های پاکشوما میتوانید دکوراسیون آشپزخانه یتان را زیباتر سازید.

 

۴- قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما :

از لحاظ قیمت آنچه در رابطه ماشین ظرفشویی های پاکشوما می توانیم بگوییم این است که محصولات این شرکت نه بسیار گران قیمت هستند و نه بسیار ارزان قیمت و در حالت کلی قیمت مناسبی دارند. اما اگر دنبال محصولات باکیفیت تر و با دوام تر این شرکت هستید باید بودجه ی بیشتری صرف خرید ماشین ظرفشویی پاکشوما بکنید.

 

جمع بندی نهایی :

ما در این مطلب قصد داشتیم با توجه به علاقه و اشتیاقی که ایرانی ها به خرید محصولات وطنی دارند یک سری از بهترین تولید کننده های ایرانی ماشین ظرفشویی ایرانی را به شما معرفی کنیم و با توجه به معیار هایی آن ها را بسنجیم تا شما بیشتر با آنها آشنا بشوید و بتوانید با خیالی آسوده از این شرکت ها خرید کنید. امید است که توانسته باشیم با ارائه این مطالب رضایت شما را کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *